VOLAJTE ĆISTENIE OZÓNOM BRATISLAVA  :    0904 208 074


čistenie ozónom
NOVÉ NÁPADY PRE ČISTÉ BÝVANIE
Čistenie ozónom, maliarske práce aj v menšom rozsahu.Prinášame, ponúkame Vám nové technológie.Maliarske práce, čistenie ozónom vykonávame v Bratislave a okolí.


Vôňa je najsilnejší ľudský zmysel
Záleží nám na Vašom priestore a pohodlí.

ponuka
cistenieozonom.sk


Čistenie ozónom je veľmi efektívny spôsob pri likvidácí vírusov, baktérií, plesní. OZÓN má veľmi silné oxidačné schopnosti a silný dezinfekčný účinok.

Naša firma Vám zabezpečí profesionálne vyčistenie veľkých aj malých priestorov (0-100m2). Aplikujeme vyššiu koncentráciu ozónovým generátorom o3. 14000mg ktorý je veľmi efektivny pri čistení interiérov,(klimatizácie) bytových aj nebytových priestorov. Ponúkame pravidelné(zľava) aj jednorázové hĺbkové čistenie ozónom . Pôsobíme v Bratislavskom kraji.

Vydezinfikuj si ozónom svoju nehnuteľnosť:

Pri prenájme reality:

Nie len hotelový vlastníci a prevádzkovatelia si velmi pochvalujú efektivny, rýchly spôsob pri znizovaní zápachu a obnovení čistého, sviežeho vzduchu.

Pri predaji reality:

Zápach, cigaretový pach v byte, pachy spojené s chovom zvierat toto všetko môžete vyriešiť a uľahčiť si predaj.Nenechajte pach po predchádzajúcich majiteľoch a zabrániť tým predaju alebo zníženiu hodnoty!

vyčistite si ozónom svoju domácnosť:

Obytný priestor:

Sterilizujte si svoje denne využívané priestory ako sú spálne, detské izby, šatníky, obývacie izby, jedálne, kuchyne, ...(Každodenný dotyk s bacilami & baktériami na oblečení). Vytvorte si ekologicky čistý priestor, predíďte čiernym, zaplesneným kútom a stenám.

Úžitkový priestor:

Zatuchnutá pivnica(suterén), garáž, podkrovie, úložné priestory patria medzi najbežnejšie domáce pachy. Čistenie ozónom je veľmi efektívny spôsob, ktorý eliminujte, neutralizuje zatuchnutý zápach, tvoriace sa plesne, spóry ktoré veľmi znepríjemňujú okolie.

Dezodorácia ozónom:

Odstránenie pachov vo fitnescentrách, rehabilitačných centrách, telocvičniach a šatniach.

Množstvo baktérií a vírusov sa mení veľmi rýchlo v závislosti na počte osôb v miestnosti, na ich aktivitách. Fitnes centrá, športové zariadenia, šatne, sauny. Tam je najvätší počet aktívnych ľudí venujúcich sa športovým aktivitám. Čistenie ozónom je veľmi efektivny spôsob ktorý zabezpečuje čistotu ovzdušia. Údržby jednotlivých priestorov, dezinfekcia záchodov, umyvární, šatní a manipulácia s bielizňou.

Sterilizácia ozónom pre školy, škôlky, jasle, detské centrá, materské centrá:

Zdravie detí je na prvom mieste!

Čistenie koncentrovaným ozónom je účínný nástroj v boji proti spórom, baktériam, plesniam v priestoroch školy, škôlky, jaslí. Zlepšujeme tým imunitu a umožňujeme deťom dýchať čistý vzduch ako na horách po búrke.

Objednajte si pravidelnú dezinfekciu.


OZÓN má mimoriadne veľkú mikrobiocidnú účinnosť. Ak je správne použitý, zabíja všetky známe baktérie, vírusy, plesne a iné mikroorganizmy rýchlo a dokonalo. Naviac sa ozón rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty svojho pôsobenia. Je to vysoko účinný, ekologicky prijateľný prostriedok pre dezinfekciu.


Priebeh čistenia ozónom 14000mg

Čistenie objektu

Ozón je to bezfarebný plyn, ktorý pri izbovej teplote má vôňu po daždi na zemi. Používame k výrobe ozónu elektrický výboj – ozónový generátor. Ozón je nestabilný a ihneď pripravený reagovať na baktérie , vírusy , ktoré spôsobujú bakteriologické znečistenie.

- Pri objednaní je nutné mať elektrickú zásuvku 220W/230V 50Hz.

- Po zapojení a umiestnení ozónového generátora je veľmi efektívne pootvárať všetky skrine a sprístupniť tým preniknutiu ozónu.

- Ak máte v miestnostiach klimatizačné zariadenie odporúčame ho zapnúť na minimum .(cirkulácia vzduchu )

- Pred spustením samotného generátora je ideálne jednorázovo vyvetrať. Doporučujeme vyvetrať pred našim príchodom .

- Upozorňujeme že náš ozónový generátor nie je čarovná skrinka ktorá po spustení odstráni hrubé znečistenie. Doporučujeme utrieť prach, odstrániť mokré koberce...

- V miestnosti pri spustenom 14000mg ozónovom generátore sa neodporučuje stráviť čas ľuďom ani zvieratám nakoľko sa mení kyslík O2 na ozón O3!!

- Akonáhle sa čistenie ozónom O3 dokončí vyvetráme priestor, ozón sa prirodzene rozkladá na kyslík a nezanecháva žiadne vedľajšie produkty . Ak nemožno otvoriť okná ani zapnúť ventilačný systém odporúča sa priestor na 24hodín opustiť.

- Počas celého procesu čistenia ozónom používame ventilátory ktoré zabezpečujú dostatočnú distribúciu kyslíku O2 a ozónu O3 . Doporučujeme zaťažiť alebo vyniesť z miestnosti ľahké predmety.(papier..)

Čistenie auta

- Čistenie ozónom si nevyžaduje žiadne mechanické zásahy do interiéru. Stačí ak pristavíte vozidlo, do ktorého umiestnime špeciálne zariadenie vyvíjajúce ozón. Necháme pustený vnútorný okruh ventilácie, zatvoríme okná a dezinfekcia prebieha. V závislosti od auta trvá celý proces 10 - 15 minút.

VYMAĽUJEM VÁŠ DOMOV A VYDEZINFIKUJEM VAŠE PRIESTORY

*MALIARSKE PRÁCE

Máme na svojom konte veľa spokojných a zároveň taktiež stálych zákazníkov, ktorí sa k nám stále vracajú. Vytvorte si s nami útulné a moderné bývanie a dohodnite si s nami obhliadku Vášho priestoru.

viac informácii o maliarskych prácach


*profi.ČISTENIE OZONOM 14000mg

Účinne neutralizuje pachy v domácnostiach. Pivnice, sklady, autobusy, garáže, nehnuteľností, hotelov a komerčných priestorov . Riešime zápach rýchlo a lacno!

cenník čistenia ozónom

kontakt


čistenie ozónom
14000mg


Čistenie ozónom pri objednaní maliarskych prác nad 250€ Vám v danom priestore vykonáme bezplatne


cistenieozonom.sk